• MFactory Lublin realizacje
  • MFactory Lublin
  • MFactory Lublin realizacje 2

Kasetony mFactory

To jeden z najpopularniejszych rodzajów reklamy świetlnej. Zazwyczaj umieszcza się je na fasadach budynków, ponad witrynami stoisk i sklepów w centrach handlowych. Bywają jedno- lub dwustronne, skręcane lub spawane. Te wykonane z profili aluminiowych są bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Nie zaszkodzi im rzęsista ulewa czy silny wiatr. Solidna rama to podstawa dobrej jakości szyldu.

Równie ważnym komponentem jest lico kasetonu reklamowego zbudowane najczęściej ze szkła akrylowego, czyli pleksi lub winylu. Nanosi się na nie grafikę reklamową drukowaną metodą solwentową na różnego rodzaju foliach (folii backlit, translucent, folii kolorowej wycinanej na ploterze).

Jeśli kaseton reklamowy ma być podświetlany, wówczas w końcowym etapie prac wykonuje się instalację elektryczną i montuje diody LED. Większość szyldów instalowanych na zewnątrz budynków wyposaża się dodatkowo w czujnik zmierzchu, dzięki czemu reklama automatycznie podświetla się, kiedy zapada zmrok.

Agencja reklamowa mFactory specjalizuje się w tworzeniu kasetonów reklamowych (nasza specjalność kasetony reklamowe Lublin) i innych rozwiązań reklamy zewnętrznej na terenie miasta Lublin oraz terenu całego województwa lubelskiego. Przyjmujemy zamówienia również z innych rejonów Polski.

Kontakt

mFactory Marcin Mitrut
Sobianowice 57b
20-258 Lublin
tel. +48 794 433 321
e-mail: biuro@mfactory.net.pl

Nasi klienci