Reklamuj się na samochodach - MFactor Lublin

To jedna z najbardziej skutecznych form promocji, która codziennie ma szansę dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Auta dostawcze, firmowe, pojazdy przedstawicieli handlowych to bezpłatne nośniki przekazu reklamowego. Codziennie pokonują duże dystanse, przemieszczają się w różnych kierunkach, po rozmaitych trasach. Niejednokrotnie stoją w korkach lub jeżdżą po zatłoczonych, chętnie uczęszczanych drogach. Każdego dnia reklamę na takim aucie mają szansę zobaczyć setki, a nawet tysiące osób. Jeśli nawet komunikat dotrze do zaledwie niewielkiego procentu z nich, jej skuteczność i tak będzie duża, a koszt – znikomy.

Dodatkowo jednorodnie oklejona flota to doskonała identyfikacja marki, która umacnia wizerunek i służy promocji, rozpoznawalności logotypu, barw firmowych i pozostałych elementów.

Oklejanie samochodu wykonuje się jednorazowo. Odpowiedniej jakości folie, nowoczesne techniki druku i laminacji pozwalają zachować takiej reklamie trwałość nawet przez kilka lat.

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonywaną reklamę na samochodach. Zapraszamy do naszej siedziby w pobliżu Lublina.

Nasza oferta to: reklama na samochodach Lublin, ciężarowych, reklama na samochodach osobowych, dostawczych, reklama na samochodach firmowych, folia, oklejanie samochodu.

Kontakt

mFactory Marcin Mitrut
Sobianowice 57b
20-258 Lublin
tel. +48 794 433 321
e-mail: biuro@mfactory.net.pl

Nasi klienci